Державний історико – культурний заповідник м. Дубно щиро вітає Вас зі світлими зимовими святами: Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

//Державний історико – культурний заповідник м. Дубно щиро вітає Вас зі світлими зимовими святами: Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Державний історико – культурний заповідник м. Дубно щиро вітає Вас зі світлими зимовими святами: Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Державний історико – культурний заповідник м. Дубно щиро вітає Вас зі світлими зимовими святами:
Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!
Нехай Вас переповнює жага до нових звершень, енергія та щира радість від життя, яка сама по собі є безцінним даром. Хай іскристий настрій супроводжує Вас цілий рік, а прекрасні люди і добрі друзі будуть завжди поруч. Нехай збудуться найбажаніші мрії, відбудуться несподівані і радісні події і життя наповниться любов’ю, добротою, світлом!

З повагою,
директор та колектив
Державного історико – культурного заповідника м. Дубно

By |2019-01-14T14:35:48+00:00Січень 14th, 2019|Categories: Події|0 Comments

Автор

Залишити коментар