“Добровольці Нескореної України”

//“Добровольці Нескореної України”

“Добровольці Нескореної України”

17 березня 2019 року у Дубенському замку відбувся захід, приурочений до Дня українського добровольця – “Добровольці Нескореної України”, організаторами якого є Державний історико-культурний заповідник м.Дубно та Дубенський осередок УДА ОЛПЗ “Волинь”.
Розпочався захід богослужінням за участю священнослужителів УПЦ військових капеланів-добровольців. Вітальнім словом добровольців та волонтері привітали міський голова м. Дубна Василь Антонюк, голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк. Благословенною грамотою від митрополита Київського і всієї України Епіфанія було нагороджено бойового командира Володимира Андрушечка (позивний «Тихий») та керівника Дубенського осередку УДА ОЛПЗ «Волинь» Валентину Сіньковську. На заході добровольців та волонтерів нагороджено медалями «Доброволець», «За гідність та патріотизм», «За оборону рідної держави».
У ході заходу було презентовано мобільну фотовиставку «Добровольці Нескореної України», на якій представлені люди доброї волі, що за покликом серця пішли на війну. Хто вони такі? Чому пішли воювати та як саме живеться добровольцям в умовах війни на передовій? Учасники заходу ділилися спогадами та розповідали про мотивацію добровольчого руху. Заповіднику було передано бойові прапори з підписами добровольців.
Окрім запрошених гостей на захід прийшло багато дубенчан та представники ЗМІ.

Від |2019-03-19T16:03:32+00:00Березень 19th, 2019|Категорія:|0 Коментарів

Автор

Залишити коментар