26-та річниця Державного історико-культурного заповідника

//26-та річниця Державного історико-культурного заповідника

26-та річниця Державного історико-культурного заповідника

Державний історико-культурний заповідник м. Дубно відзначив 26 річницю з дня заснування.
У рамках заходу була підписана творча співпраця між заповідником та Галереєю живопису Батко с. Охойно Краківського повіту Малопольського воєводства РП та між заповідником і Вербською ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області для співробітництва в різних галузях науки, що має велике значення для вирішення актуальних завдань збереження історичної та національної пам’яті українського народу, проведення спільної наукової та науково-просвітницької роботи, а також відбулася презентація виставки Наталії Батко-Гайди “Простори” (Республіка Польща).
З нагоди свята з вітальним словом виступили: голова Дубенської райдержадміністрації Парфенюк Юрій Васильович, голова постійно діючої комісії з питань культури Краківського повіту, власник «Галереї живопису Батко» Єжи Лешек Батко, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань гуманітарної політики Алла Черній,керівник тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО, керівник Дубенського осередку УДА ОЛПЗ “Волинь” Сіньковська Валентина, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ляшенко Ольга.
За сумлінну працю у галузі культури, музеєзнавства, краєзнавства та пам’яткоохоронної справи працівників заповідника було відзначено подяками та грамотами. Свято завершелося святковим концертом, програму якого підготували учні Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Від |2019-06-18T15:56:16+00:00Червень 18th, 2019|Категорія:|0 Коментарів

Автор

Залишити коментар