Дубенчанка та іноземець урочисто поєднали серця в Дубенському замку

//Дубенчанка та іноземець урочисто поєднали серця в Дубенському замку

Дубенчанка та іноземець урочисто поєднали серця в Дубенському замку

З князем Острозьким і княжною, станчиком і вартовими ­- так 13 липня в Дубенському замку відбувався театралізований шлюб за добу. Свою долю поєднали дубенчанка Мар’яна та її наречений із Республіки Польща Бартош.

Молодята 4 роки тому вперше побували в Дубенському замку і вирішили, що хочуть тут відсвяткувати весілля. Як так сталось ­- розповів пан Бартош:

“Ми 2 роки не приїжджали в Дубно і було сумно. Коли з’явилась можливість і вже їхали в Україну, то планували зробити все скромно. Але дізнались про замок і обрали святкову церемонію. Нам дуже приємно. Надзвичайна атмосфера”.

Разом пара вже 8 років, тож до шлюбу підійшла виважено. І від урочистої та неймовірної церемонії закохані лишились вражені.

“Насправді дуже гарно. Нам наскільки сподобалось одруження, що коли ми будемо організовувати весілля, то обов’язково хочемо залучити вас, театралізоване дійство”, –  ділиться дубенчанка Мар’яна.

Окрім подарунків, молодята отримали з рук самого князя шлюбний лист, завірений його особистою печаткою та підписом.

Якщо Ви бажаєте, щоб одруження стало незабутньою подією в сімейному житті -­ звертайтеся за номером +380965752552 або залиште заявку на сайті.

 

Автор

Залишити коментар