Захистити й зберегти палац князів Острозьких

/, Публікації/Захистити й зберегти палац князів Острозьких

Захистити й зберегти палац князів Острозьких

Ні дня без проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Такого принципу в щоденній роботі дотримується будівельна бригада Державного історико-культурного заповідника м. Дубна. Особлива увага в літній період – ремонтно-відновлювальні роботи як на об’єктах, котрі розташовані в центральній частині міста, так і на спорудах, що знаходяться безпосередньо на території замку.

Нині будівельників можна побачити поблизу палацу князів Острозьких. Як розповів заступник директора Заповідника з господарських питань Василь Кисорець, зусилля бригади, якою керує Олександр Васинюк, зосереджені на відновленні опорної стіни біля південного флігеля Дубенського замку. Під дією атмосферних опадів впродовж багатьох років стіна частково зруйнувалась, і щоб захистити та зберегти палац зі західної сторони, виникла необхідність укріпити мур.

У ремонтно-відновлювальних роботах залучені працівники Заповідника Олексій Дмитрієнко, Микола Лотоцький, Андрій Ткачук та Віталій Гаврилюк.

Як запевнив Василь Кисорець, опорна стіна, довжиною майже 20 метрів, буде відновлена в короткі терміни. В майбутньому поблизу облаштують оглядовий майданчик у стилі старовинної садиби, з якого туристам відкриються чудові краєвиди південної частини нашого міста.

Автор

Залишити коментар