Команда Заповідника інспектує Королівський шлях

/, Публікації/Команда Заповідника інспектує Королівський шлях

Команда Заповідника інспектує Королівський шлях

«Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» – проєкт, який другий рік поспіль втілює Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Via Regia (Віа Регіа) в перекладі означає Королівський Шлях, а називають так найстаріший і найдовший сухопутний зв’язок між Східною та Західною Європою. В Україні він пролягає через 5 областей: Львівську, Волинську, Рівненську, Житомирську та Київську.

Саме тому команда проєкту сьогодні, 8 вересня, спільно з професійними фото- та відеографами, любителями подорожей, блогерами вирушили в промоційний тур 11 містами в цих регіонах. Їхній маршрут охопить такі населені пункти: Дубно, Броди, Підкамінь, Підгірці, Олесько, Городок, Львів, Володимир-Волинський, Луцьк, Рівне, Острог, Житомир, Радомишль, Київ.

Керівник проєкту Леонід Кічатий

Протягом 10-12 днів організатори проєкту працюватимуть над:
• тестуванням української частини культурно-туристичного шляху Via Regia;
• прокладанням нового туристичного маршруту;
• фотографуванням і фільмуванням об’єктів історичної, культурної та архітектурної спадщини;
• збором контенту для нестандартного віртуального 3D туру по пам’ятках, а також розширення функціоналу інформаційно-туристичного порталу via-regia.org.ua.
В цілому проєкт спрямований на популяризацію української культури серед наших земляків та іноземців, а також вдосконалення туристичної галузі міст і регіонів України.

Джефрі Глен

Давній друг Дубенського замку, колишній волонтер Корпусу Миру Джефрі Глен вчергове відвідав Україну і завітав у Дубно. Він поділився досвідом подорожей по шляху до Сантьяго, частиною якого є Via Regia. Джефрі висловив своє бачення щодо розвитку туризму в Україні як іноземець.

Нагадаємо,  що координатором мережі Via Regia в Україні являється ГО «Асоціація культурно-мистецьких центрів Віа Регія Україна» з центром у Дубні.

Проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Автор

Залишити коментар