Унікальний тур віртуальної реальності

//Унікальний тур віртуальної реальності
Унікальний тур віртуальної реальності2021-03-22T15:51:21+00:00

Зараз в умовах карантину є досить популярна тенденція у провідних світових музеях та культурних закладах України пропонувати для своїх клієнтів та користувачів різноманітні віртуальні тури та екскурсії. Але нині мова про інший продукт – додаткову віртуальну реальність. Це є чудова можливість пізнати частину історії періоду XVIII ст., дух та атмосферу якої передає саме послуга додаткової віртуальної реальності.

Віртуальна реальність, яка доступна для огляду користувачів, є творчим доробком науковця та дослідника історії Дубенського замку Юрія Пшеничного, який детально вивчив питання наповнення палацових кімнат того періоду. Звісно, що історичне наповнення замкового середовища було б не можливе без участі сучасних технологій. Реалізацію цього завдання виконав відомий дубенський дизайнер, архітектор та творча людина – Віктор Кондратюк.

Насправді, щоб відчути всю велич та розмах багатства князівських кімнат палацу князів Любомирських потрібно бути присутнім особисто в замковому просторі, аби порівняти існуючу реальність із зображенням, яке трансформує та транслює мобільний пристрій. Таким чином, сучасний світ за допомогою існуючих технологій дозволяє візуалізувати та відкрити для своєї уяви замкове середовище XVIII ст., яке слугувало для його власників та гостей міста.

Сподіваємося, що дана послуга буде цікавою для огляду будь-якому поціновувачу історії та культури, але особливо має бути актуальною для дубенчан, які живуть у місті, багатим своєю історією.

Для відвідувачів замку будуть доступні 3 зали на основі додаткової віртуальної реальності: Бальна зала, Дзеркальна зала та Трапезна. Наразі послуга ще знаходиться в тестовому режимі і на початку квітня ви вже зможете нею скористатися

Дзеркальна зала

Трапезна

Бальна зала