Сайт Дубенського замку адаптують для осіб з інвалідністю

//Сайт Дубенського замку адаптують для осіб з інвалідністю

Сайт Дубенського замку адаптують для осіб з інвалідністю

Адаптацію вебсайтів згідно з найновішими рекомендаціями щодо доступності до web-контенту людям з інвалідністю здійснюватимуть у межах проєкту «Інклюзивні сайти історико-культурних заповідників Рівненщини WCAG 2.1». Його реалізовуватиме Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» разом із партнерами КЗ «Державний історико-культурний заповідник міста Дубно» та «Державний історико-культурний заповідник міста Острога».

Виконавці планують адаптувати науковий ресурс установ для програм екранного доступу та відеоконтент за допомогою тифлокоментаря та дубляжу жестовою мовою. Тобто сайти української культури, яку презентують історико-культурні заповідники Рівненщини, будуть доступними для осіб, в яких порушення зору, слуху, інтелектуальні комплексні порушення та синдром Дауна.

Впродовж 4,5 місяців втілення проєкту проводитимуть апробацію адаптованих сайтів людьми з інвалідністю. Для комфортнішого користування сайтами та контентом на них для осіб з інвалідністю прийматимуть усі зауваження, рекомендації та пропозиції.

Довідково:
Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» заснована у 2013 році та ставить за мету підтримку осіб із порушеннями зору, сприяння у їхній професійній реалізації, відстоювання та захист прав і законних інтересів осіб з інвалідністю по зору. Фахівці спілки постійно беруть участь у семінарах, конференціях, нарадах, «круглих столах» з питань, що стосуються реабілітації, працевлаштування, освіти людей з інвалідністю по зору.

Автор

Залишити коментар