Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Експозиції та виставки

Виставка Щит і меч землі дубенської
На картинці показані вітрини з предметами фондової колекції зброї, амуніції, предметів військового та цивільного побуту та під стелею розміщені портрети видатних полководців та воєначальників, монархів різних країн, війська яких перебували на Дубенщині. Центральну частину займає гармата XV ст. із гаківницями XVI-XVII ст.

Виставка «Щит і меч землі дубенської»

Наповнення експозиції становлять фондові колекції зброї, амуніції, предметів військового та цивільного побуту, художні полотна військової тематики, портрети видатних полководців та воєначальників, монархів різних країн, війська яких перебували на Дубенщині.
Важка артилерія представлена гарматою XVст. із гаківницями XVI- XVII ст. дубенської та острозької роботи. Присутні зразки ручної пізньосередньовічної зброї і захисних обладунків.
Розділ експозиції XVIII- XIX ст. наповнюють зброя і предмети побуту: меблі, порцеляна, срібло, зразки рукописних книг і стародруки, скриня з добром, предмети індивідуального вжитку.
Розділ експозиції XX ст. висвітлює історію двох найбільших світових воєн. Тут можна побачити: гвинтівки, кулемети, шашки, багнети, амуніцію, нагороди учасників Великої Вітчизняної війни, чиї біографії пов’язані з Дубном.
В документах висвітлено боротьбу ОУН та сталінських репресій. Сучасний дизайн, складність побудови, наявність великої кількості карт, схем та фотографій разом з різноманітними експонатами допоможе відвідувачам наблизитися до розуміння військових подій різних часів, які мали на Дубенщині свої особливості.

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок