Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Експозиції та виставки

Нетлінна памє'ять віків
На передньому плані картинки амфора ранньозалізного віку VII-VI ст. до н.е., висотою 1 м. На задньому фоні - вітрини з різними знаряддями побуту та предметами вірування.

Експозиція археології та давньої культури «Нетлінна пам'ять віків»

Експозиція поєднує в собі компактність і повноту висвітлення доісторичного минулого Дубенщини. На основі археологічних знахідок можна довідатися про стародавні культури людей, які проживали в нашому краї. Про їхній рід занять, побут, вірування.
Помітне місце тут займають модель-реконструкція гробниці кулястих амфор з с.Івання (біля 2560 року до н.е.), парадна бойова сокира та браслет з курганних поховань в с. Івання (1600-1400 роки до н.е.), колекція кам’яних свердлених сокир та поховальні інвентарі культур шнурової кераміки з сіл Волиця, Привільне, Липа, Мокре (остання чверть III – перша половина II тис. до нашої ери), колекція пізньотрипільських сокир (кінець IV – початок III тис. до н.е.), амфора ранньозалізного віку VII-VI ст. до н.е., інвентарі з гепідського могильника III-IV ст. з с. Дитиничі, рештки скелету мамонтів та багато інших експонатів.
У відвідувачів залишиться незабутнє враження від огляду древніх знарядь праці, керамічних виробів, предметів озброєння, прикрас, сакральних речей. Експозиція дає можливість скласти уявлення про багатоманітність людської культури Дубенщини, наблизитися до цілком відмінного розуміння світу і пристосування до нього тих людей, які жили тут задовго до нас.

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок