Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти
  • Правила відвідування

Як дістатися до міста Дубно та Дубенського замку

Місто Дубно споконвіків знаходиться на перетині шляхів, тому дістатися до нас ви можете: на власному автомобілі, рейсовим автобусом, велосипедом, залізницею.

Координати:
35600 м. Дубно, вул. Замкова, 7А
50°25′10″ пн. ш. 25°44′54″ сх. д.
QR-код на сайт Google Maps
На авто

У м. Дубні одна головна дорога, тому вам потрібно буде дістатись до центру. Якщо ви будете в’їжджати зі сторони залізничного вокзалу, то проїхавши приблизно 2,6 км, на кільці поверніть ліворуч і рухайтесь далі по головній дорозі до центру міста. На потрійному розгалуженні (центр міста) їдьте прямо і з правого боку побачите замок, біля якого є невеликий паркувальний майданчик.

На велосипеді

Можна дістатися двома способами:
1. Автомобільними шляхами, рухаючись зі сторони Луцька, Рівного, Тернополя, Львова, Києва та інших міст

2. Спочатку доїхати приміським поїздом (електричкою) разом з вашим двоколісним транспортом, а вже в місті пересісти на велосипед
*Громадським транспортом

Оскільки Дубно споконвіків знаходилось на перехресті шляхів, а нині біля Дубна проходить міжнародна автомагістраль Київ-Чоп (Е-40), то ви без проблем зможете дістатися до замку як автобусом, так і потягом.
*Якщо ви прибуваєте залізницею, то маршруткою №1, 11, 15, 17 ви зможете доїхати до центру міста і вийти на зупинці «Площа». Далі вам потрібно буде повернутися трішки назад, перейти на іншу сторону дороги, повернути ліворуч і через дві хвилини ходьби побачите замок князів Острозьких. Назад можна добратись тими ж самими маршрутками, тільки зупинка знаходиться на іншій стороні.

*Якщо ви приїжджаєте автобусом на автостанцію, то в гарну погоду до замку можна пройтися пішки центральною вулицею міста (близько 1,5 км), оглянувши при цьому ще кілька історичних пам’яток, а саме: Луцьку браму, колишній костел бернардинів, Іллінський собор та історичну центральну вулицю міста Дубна.

Або по прибуттю на автостанцію перейти на протилежну сторону до зупинки, сісти на будь-яку маршрутку в напрямку центру і проїхати 2 зупинки. Далі перейти на протилежну сторону вулиці і через кілька хвилин ви побачите Дубенський замок. В разі, якщо ви приїжджаєте прямим рейсом із Рівного, то відразу можете виходи в центрі міста на зупинці «Площа»

Слід зазначити, що в самому місті є досить непогана велодоріжка з розміткою та дорожніми знаками. Доріжка починається приблизно за 300 м від залізничного вокзалу і закінчується за 600 м (на мості) від центру міста або за 850 м від Дубенського замку.
Велодоріжка Дубно
Велодоріжка Дубно 2
Велодоріжка Дубно 3
Велодоріжка Дубно 4

Корисні посилання

Схема міських автобусних маршрутів

Громадський транспорт в режимі он-лайн
Завантажуйте мобільний додаток Dozor City або перейдіть на сайт, щоб дізнатися місцеперебування громадського транспорту в режимі он-лайн

Оперативна інформація автостанції м.Дубно про розклад руху автобусів

Розклад руху пасажирських поїздів по станції Дубно

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 1 квітня працюємо з 9:00 до 18:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок
УКФ
Сайт адаптовано за підтримки
«Український культурний фонд».
2021 рік
ХОСТИНГ САЙТІВ