Квитки онлайн Замовити екскурсію
Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти
  • Квитки онлайн
  • Замовити екскурсію

Як дістатися до міста Дубно та Дубенського замку

Місто Дубно споконвіків знаходиться на перетині шляхів, тому дістатися до нас ви можете: на власному автомобілі, рейсовим автобусом, велосипедом, залізницею.

Координати:
35600 м. Дубно, вул. Замкова, 7А
50°25′10″ пн. ш. 25°44′54″ сх. д.
QR-код на сайт Google Maps
На авто

У м. Дубні одна головна дорога, тому вам потрібно буде дістатись до центру. Якщо ви будете в’їжджати зі сторони залізничного вокзалу, то проїхавши приблизно 2,6 км, на кільці поверніть ліворуч і рухайтесь далі по головній дорозі до центру міста. На потрійному розгалуженні (центр міста) їдьте прямо і з правого боку побачите замок, біля якого є невеликий паркувальний майданчик.

На велосипеді

Можна дістатися двома способами:
1. Автомобільними шляхами, рухаючись зі сторони Луцька, Рівного, Тернополя, Львова, Києва та інших міст

2. Спочатку доїхати приміським поїздом (електричкою) разом з вашим двоколісним транспортом, а вже в місті пересісти на велосипед
*Громадським транспортом

Оскільки Дубно споконвіків знаходилось на перехресті шляхів, а нині біля Дубна проходить міжнародна автомагістраль Київ-Чоп (Е-40), то ви без проблем зможете дістатися до замку як автобусом, так і потягом.
*Якщо ви прибуваєте залізницею, то маршруткою №1, 11, 15, 17 ви зможете доїхати до центру міста і вийти на зупинці «Площа». Далі вам потрібно буде повернутися трішки назад, перейти на іншу сторону дороги, повернути ліворуч і через дві хвилини ходьби побачите замок князів Острозьких. Назад можна добратись тими ж самими маршрутками, тільки зупинка знаходиться на іншій стороні.

*Якщо ви приїжджаєте автобусом на автостанцію, то в гарну погоду до замку можна пройтися пішки центральною вулицею міста (близько 1,5 км), оглянувши при цьому ще кілька історичних пам’яток, а саме: Луцьку браму, колишній костел бернардинів, Іллінський собор та історичну центральну вулицю міста Дубна.

Або по прибуттю на автостанцію перейти на протилежну сторону до зупинки, сісти на будь-яку маршрутку в напрямку центру і проїхати 2 зупинки. Далі перейти на протилежну сторону вулиці і через кілька хвилин ви побачите Дубенський замок. В разі, якщо ви приїжджаєте прямим рейсом із Рівного, то відразу можете виходи в центрі міста на зупинці «Площа»

Слід зазначити, що в самому місті є досить непогана велодоріжка з розміткою та дорожніми знаками. Доріжка починається приблизно за 300 м від залізничного вокзалу і закінчується за 600 м (на мості) від центру міста або за 850 м від Дубенського замку.
Велодоріжка Дубно
Велодоріжка Дубно 2
Велодоріжка Дубно 3
Велодоріжка Дубно 4

Корисні посилання

Схема міських автобусних маршрутів

Громадський транспорт в режимі он-лайн
Завантажуйте мобільний додаток Dozor City або перейдіть на сайт, щоб дізнатися місцеперебування громадського транспорту в режимі он-лайн

Оперативна інформація автостанції м.Дубно про розклад руху автобусів

Розклад руху пасажирських поїздів по станції Дубно

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова 7a
Замовлення екскурсій:
тел.: +380984758621
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua 

Графік роботи

Щоденно з 9.00 до 18.00 у період воєнного стану
Без обідньої перерви
Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня.

Долучайтеся до нас!

© 2022 Дубенський замок
УКФ
Сайт адаптовано за підтримки
«Український культурний фонд».
2021 рік