У Тронній залі Дубенського замку відсвяткували річницю одруження

//У Тронній залі Дубенського замку відсвяткували річницю одруження

У Тронній залі Дубенського замку відсвяткували річницю одруження

Першим, по-справжньому серйозним ювілеєм від дня весільної церемонії вважається її десята річниця. Своє олов’яне або рожеве весілля подружня пара з Рівного вирішила відсвяткувати нестандартно і романтично. Вдруге стати на рушничок щастя Ірина та Ігор Бреничі забажали в колишній резиденції роду князів Острозьких – Дубенському замку, щоб ця подія запам’яталась на усе подальше сімейне життя. Як кажуть, щоб й онукам було про що розповісти.

Обітницю у вірності та коханні молоді люди дали в колі рідних та близьких людей, а момент, коли на початку урочистої церемонії пам’ятні обручки на оксамитових подушечках їм піднесло двійко їхніх маленьких діточок, – зворушив присутніх у Тронній залі замку.

Піднесена атмосфера романтичного дійства під час шлюбу настільки зачарувала подружню пару, що наступного дня, залишаючись під незабутніми враженнями, молодята надіслали на адресу Заповідника такі вдячні слова:

«Хочемо вам ще раз подякувати – настільки все було святково, велично, неймовірно казково. Ми в захваті, як і всі наші гості!».Шлюбний ювілей відсвяткували в Дубенському замку вперше. Чудовий приклад подружжя рівнян для інших сімей! Адже так приємно поринути в спогади про день, коли поєднались ваші серця, злитись у гарячих обіймах та поцілунку в казковій атмосфері княжого маєтку!

Автор

Залишити коментар