Логотип Дубенський замок
 • Головна
 • Відвідувачам
 • Інклюзія
 • Галерея
 • Про нас
 • Контакти
 • Правила відвідування

“Шлюб за добу”
Ексклюзивний проєкт Дубенського замку

Шлюб за добу

Любі закохані!
Наважтесь на важливий крок,а ми подбаємо, щоб Ваше одруження
стало незабутньою подією у сімейному житті!


У грудні 2017 року Державний історико-культурний заповідник м. Дубна став організатором швидкого одруження за пілотним проєктом “Шлюб за добу”, надаючи можливість молодим парам одружитися за 24 години. З тих пір більше 316 молодих пар поєднали свої закохані серця в романтичній атмосфері у стінах неприступного древнього замку.

Крокуючи святковою доріжкою у величній залі із запаленими свічками під звуки класичної музики, кружляючи у весільному танку, подібно до того, як це відбувалося тут кілька століть тому…або просто укладаючи шлюб у неформальній обстановці – у будь-якому разі це буде особливе свято для Вас обох…

Тому, ми будемо раді зареєструвати саме Ваш шлюб в особливому місці, де поєднували свої долі представники знатних князівських родин – Острозькі, Заславські, Любомирські, Сангушки. Минуло сотні літ і традиція брати шлюб у Дубенському замку знову відновилася.
До Вашої уваги пропонуємо кілька варіантів послуги «Шлюб за добу»:
Урочиста церемонія розпису у Тронній залі.

Урочиста церемонія розпису у Тронній залі

Детальніше
В урочистій святковій атмосфері Тронної зали серед запалених свічок, в присутності Ваших близьких та друзів, котрі з неймовірною радістю розділять з Вами цей щасливий незабутній момент…, крокуючи під звуки класичної музики та кружляючи у весільному танку, подібно до того, як це відбувалося тут кілька століть тому…, завдяки урочисто вбраній та професійній розпорядниці весілля, вдало підібраному музичному супроводу та величній атмосфері Дубенського замку, Ваші серця завмиратимуть від позитивних емоцій.

У красивій романтичній атмосфері серед пишних квітів та прекрасно оздобленої Тронної зали шлюбне дійство оживить Ваші світлі почуття. Ця нестандартна, цікава й, однозначно, пам’ятна церемонія одруження стане для вас незабутньою!

Вартість послуги – 5297,85 грн, включаючи послуги юстиції
Театралізована урочиста церемонія у Тронній залі.

Театралізована урочиста церемонія у Тронній залі

Детальніше
Це буде незабутнє театралізоване костюмоване дійство із залученням 8-ми історичних осіб, музичного супроводу і розважальної частини.
Святкування буде нагадувати середньовічну казку, в якій одружуються особи княжого роду. Тут, у красивій романтичній атмосфері Тронної зали, серед запалених свічок та пишних квітів, шлюбне дійство оживить ваші світлі почуття. Ця нестандартна, цікава й, однозначно, пам’ятна церемонія одруження стане для вас незабутньою!

Присутність подружжя князів Острозьких, які засвідчать новостворений союз шлюбним листом, скріпленим іменною печаткою та власними підписами, нададуть більшої ваги та піднесення намірам молодої пари створити нову сім’ю.

Кохання, яке поєднує два серця в одне – надзвичайно красиве почуття, а одруження двох закоханих – пам’ятна подія у житті. Тому усі наречені, які замовлять театралізовану послугу «Шлюб за добу» у Тронній залі, потраплять до величного маєтку славної княжої родини, а їх люблячі серця відчують дух шляхетства та вишуканості в особливій атмосфері Дубенського замку
Оформлення шлюбу без церемонії (не урочисто).

Оформлення шлюбу без церемонії (не урочисто)

Детальніше
Якщо Ваші серця вже б’ються в унісон і Ви вирішили об’єднати їх у неформальній обстановці (адже розумієте, що шлюб – це особлива подія, яка стосується лише Вас обох), Державний історико-культурний заповідник м. Дубна і в цьому випадку з радістю простягне вам руку та допоможе узаконити Ваші стосунки у найкоротші строки. Вже за мить після початку оформлення документів Ви отримаєте офіційне Свідоцтво про шлюб і зможете привітати один одного в ролі чоловіка та дружини.

Вартість послуги – 4297,85 грн

*Якщо хтось із наречених учасник бойових дій, то ціна послуги «Шлюб за добу» в такому випадку буде становити 3797,85 грн
Важливо! Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу в скорочений термін, майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:

1. Звернутися до організатора (Дубенський замок)
2. Обрати дату та час проведення державної реєстрації
3. Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги
4. Завітати на власне весілля/розпис ?

Які документи Вам потрібно надати

Повний список
 • Паспорти. Якщо id-картка, то обов’язково додається довідка про приписку та місце проживання
 • Якщо Ви вже були одружені, то потрібно надати свідоцтво або рішення суду про розлучення
 • Військовий квиток/тимчасове посвідчення або довідка з військкомату з вказанням причини, за якою людину комісовано
 • Якщо хтось із наречених учасник бойових дій, то наявність посвідчення УБД забезпечить Вам знижку на послугу
 • Якщо хтось із наречених іноземець, то потрібно надати: оригінал паспорту; переклад паспорту українською мовою, завірений нотаріусом; оригінал документу про розлучення та його переклад, завірений нотаріусом (якщо були вже одружені); якщо Ви вдова чи вдівець – свідоцтво про смерть із завіреним нотаріусом перекладом
Любі молодята!

Споконвічно неприступна Дубенська фортеця віднині стане гарантом міцності, надійності та захищеності Вашої майбутньої сім’ї. Чекаємо на Вас!
Зателефонуйте нам за номером +380965752552 або залиште заявку на сайті.

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 1 квітня працюємо з 9:00 до 18:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок
УКФ
Сайт адаптовано за підтримки
«Український культурний фонд».
2021 рік
ХОСТИНГ САЙТІВ