Туристу на замітку: в Дубенському замку відкрили туристично-інформаційний центр

//Туристу на замітку: в Дубенському замку відкрили туристично-інформаційний центр

Туристу на замітку: в Дубенському замку відкрили туристично-інформаційний центр

Сучасний туристично-інформаційний центр Via Regia Ukraine відкрили в Державному історико-культурному заповіднику м. Дубно сьогодні, 3 жовтня, під час фестивалю “Мандруй Рівненщиною”. Знаходиться він одразу при вході в Дубенський замок, аби туристи та гості міста могли швидко й легко знайти ТІЦ.

“Туристично-інформаційний центр у замку — унікальний. Ми не представляємо тут лише Рівненщину, а знайомимо відвідувачів із 5 областями. Над ТІЦ працювали працівники заповідника —­ безпосередньо відділ туризму —­ тому вони розкажуть більше”, —­ зазначив під час відкриття директор установи Леонід Кічатий.

Туристично-інформаційний центр надаватиме гостям міста інформацію про:

  • туристичні об’єкти, локації та “магніти” не лише Дубна та регіону, але й 5 областей шляху Via Regia;
  • логістику та інфраструктуру необхідну для тих, хто подорожує — заклади харчування, проживання, дозвілля тощо;
  • події, заходи, фестивалі локального та регіонального рівня.


Завідувач відділу туризму, менеджменту та інвестицій Микола Мандзюк розповів:

“Відкриття туристично-інформаційного центру стало логічним продовженням дворічної грантової діяльності установи щодо розвитку Великого культурного шляху Ради Європи в Україні. ТІЦ є практичним елементом реалізації проєкту “Via Regia Ukraine ­ культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні”, який підтримали Український культурний фонд та Державне агентство розвитку туризму. У 2020 році відбувся підготовчий етап та об’єднання культурних закладів, які знаходяться на шляху Віа Регія — створили громадську організацію “Асоціація культурно-мистецьких центрів Віа Регія Україна” з центром у м. Дубно. Цьогоріч значну увагу присвятили розвитку туристичного потенціалу міст та регіонів, які знаходяться на Королівському шляху (перекл. з лат. Via Regia)”.

Відкриття ТІЦу в замку — аргументоване

А також додав, що започаткування туристично-інформаційного центру саме в замку виправдано тим, що він знаходиться на шляху туристичних потоків. Дубенський замок відвідують щороку близько 100 тисяч осіб. Крім того, м. Дубно має чудове логістичне розташування ­ практично посередині між західним кордоном України та Києвом на транспортній магістралі Е-40 (Київ-Чоп), що збігається з українською частиною Великого культурного шляху Ради Європи в Україні.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк та голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський для роботи ТІЦ вручили цінні подарунки.

Автор

Залишити коментар