Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Новини заповідника

Працівник заповідника отримав премію І. Свєшнікова

Працівник заповідника отримав премію І. Свєшнікова

Переможцем Премії Ігоря Свєшнікова у галузі охорони і збереження культурної спадщини цього річ став завідувач відділу історії Державного історико-культурного заповідника м. Дубна Юрій Пшеничний.

28 квітня 2020 року премію вручали у Дубенському замку заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Гемберг, начальник відділу культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Любов Романюк. До вітань долучилися директор заповідника Леонід Кічатий, міський голова Василь Антонюк та начальник відділу культури і туризму Дубенської міськради Тетяна Єфімчук.

За період роботи у заповіднику Юрій Пшеничний брав участь у багатьох охоронних археологічних дослідженнях, зокрема проводив самостійні археологічні розкопки на території Спасо-Преображенського, Свято-Вознесенського монастирів, городища-замчища у м.Дубні, на острові Дубовець. Ним обстежено понад 100 археологічних пам’яток у басейні річки Ікви. Брав участь у закордонних дослідженнях, зокрема, у 2018 році проводив археологічні розвідки багатошарового поселення римського часу поблизу міста Сянок(Польща). Науково-дослідницька робота Юрія Пшеничного є методичною та інформаційною основою для поглибленого вивчення історії Дубна, побудови музейних експозицій, проведення екскурсій, написанню статей. Юрій Пшеничний є співзасновником міжрегіональної громадської наукової організації «Дубенський археологічний осередок», якою в 2018-2019 роках успішно реалізовано науково-соціальний проект «Археологічна експедиція на острові Дубовець», котра буде продовжена і цьогогоріч.

Адміністрація та колектив Державного історико-культурного заповідника м. Дубна вітає свого колегу з нагородою та зичить міцного здоров’я, творчого настрою, яскравих і цікавих знахідок , успіхів у дослідницькій справі!

Привітання Юрія

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок