Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Новини заповідника

Підтримує українських добровольців

Державний історико-культурний заповідник м.Дубна вітає і підтримує українських добровольців

Для потреб наших захисників колектив Заповідника вирішив перерахувати свій одноденний заробіток та ініціює благодійну акцію «Підтримай українського добровольця!».

14 березня у нашій державі відзначається День українського добровольця. У цей день ми віддаємо належну шану тим, хто першим прийняв на себе удар агресора, за покликанням душі і серця став на захист рідної землі, її територіальної цілісності та Незалежності. Українські добровольці – справжні лицарі духу, добра та відданості рідному народу, адже вони ніколи не чекали винагороди за свою мужність та жертовність.

Державний історико-культурний заповідник м.Дубна ніколи не залишався осторонь важливих суспільно-політичних процесів, які відбуваються в Україні. Позаяк захисники-добровольці й надалі потребують підтримки, колектив Заповідника ініціює благодійну акцію «Підтримай українського добровольця!». Працівники установи вирішили перерахувати свій одноденний заробіток на підтримку добровольців. Ці кошти надійдуть на особовий рахунок 4149439002959959 для Дубенського осередку Української Добровольчої армії (УДА) ОЛПЗ «Волинь».

Закликаємо усіх небайдужих підтримати наш челендж! В усіх своїх публікаціях використовуйте хештег #підтримайукраїнськогодобровольця.Слава Україні!
Героям слава!

P.S. Фото: Андрій Дубчак

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок