Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Новини заповідника

плаваючи на незвичайному човні

Дубенський замок згодом можна буде оглянути плаваючи на незвичайному човні

Незабаром відвідувачі одного із 7 чудес України – Дубенського замку – зможуть потрапити на незвичну екскурсію навколо замку річкою Іква.

Річка Іква
Старе русло річки Ікви незабаром прислужиться дубенчанам і гостям міста у культурному відпочинку. Над ще одним цікавим проєктом нині працює Державний історико-культурний заповідник м.Дубна. Для його реалізації розчистили вихід з південної сторони палацу князів Любмирських, який десятки років був наполовину завалений і захаращений будівельним сміттям.

Виявилось, що сходи у старому тунелі, який виводить до Ікви, навіть не потрібно реставрувати. Нині неподалік замкових мурів на березі річки щодня працює невеличкий екскаватор, який вирівнює земельну ділянку.
У перспективі ця локація стане причалом для човнів, – ознайомлює з ідеєю проєкту заступник директора Заповідника з господарської частини Василь Кисорець. – Невелика земельна ділянка в радіусі 20 метрів від мурів Заповідника, буде благоустроєна, встановимо тут альтанку та лавки для охочих здійснити екскурсію на човні, споглядаючи замок у всій його красі, пропливаючи Іквою. А сам причал «одягнемо» у старовинний стиль
Річка Іква 2
Річка Іква 3

Спитаєте: звідкіля у Заповідника «водний транспорт»?

Як відомо, неподалік, на острівку, розташована веслувальна база, на якій тренуються дубенські спортсмени. Один із них, відомий в Україні у своєму виді спорту, – Віктор Недашковський, дізнавшись про задум керівництва Заповідника, готовий надати у безоплатне користування два човни типу «дракон», які не задіяні у тренувальному процесі.

Як запевняє Василь Кисорець, прогулянки на човнах з’являться у переліку послуг, які надаватиме Заповідник, вже у нинішньому туристичному сезоні. Фінансову підтримку у реалізації оригінального проєкту пообіцяв народний депутат України Олександр Аліксійчук, який мав нагоду ознайомитись з ходом робіт

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок