Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Новини заповідника

Віктор Юрченко з учасниками школи Лювена

Презентація школи нового життя «ЛюВеНа» в Дубенському замку

Віктору Юрченку – 63. У минулому – лікар-хірург. Нині – засновник і керівник школи нового життя «ЛюВеНа». В абревіатурі закладені три ключових слова, які служать життєвим компасом для усіх учасників школи, заснованої 2006 року, – Любов, Віра та Надія.
«Ми не лікуємо людей, ми вчимо їх, як стати здоровими!» – ось суть вчення і діяльності «ЛюВеНи».
Віктор Юрченко з учасниками школи Лювена 2
Під час зустрічі в Дубенському замку 21 жовтня Віктор Юрченко пригадав власну життєву історію. Безліч хвороб у дитинстві, два інфаркти, клінічна смерть у зрілому віці. Будь-хто за таких обставин міг зламатись і змиритися зі своєю долею. Але, пройшовши складний шлях випробувань, перевіряючи на собі всі можливі методики лікування, він зрозумів: необхідний новий і неординарний підхід до відновлення здоров’я.

Віктор Юрченко з учасниками школи Лювена 3
Створена Юрченком школа нового життя застосовує нові та доступні інструменти щодо відновлення здоров’я: це – енергія думки та енергія творення і відродження.
«Хоча й повірити в це нелегко, але саме з допомогою власної думки людина може повністю переформатувати своє життя, вирішити духовні завдання і відновити здоров’я, – вважає засновник школи. – Аби досягти здоров’я, спочатку необхідно змінити інформацію: замінити старі знання новими, згодом відновити енергетичну складову і тільки потім зайнятись очищенням та відродженням
Віктор Юрченко з учасниками школи Лювена 4
Методика школи «ЛюВеНа» охоплює три компоненти: духовне очищення, фізичне очищення, духовне і фізичне удосконалення.
«Лікування однієї хвороби приносить більше шкоди, аніж користі: людина займається відновленням одного органу, а страждають інші, позаяк вони не готові до таких дій, – переконаний Віктор Юрченко. – Необхідно досягти зворотного зв’язку зі своїми внутрішніми органами й тоді вони будуть служити дуже довго. Лікування людини відходить у минуле – настав час навчати людину, як стати здоровою».
Віктор Юрченко з учасниками школи Лювена 5
Залишається додати, що презентації школи нового життя регулярно відбуваються в Одесі, Вінниці та Хмельницькому, а навчальні семінари збирають чимало зацікавлених людей на базі в Славському, що на Львівщині.

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок