![масштабний проект](/images/2021/08/08/via-regia-ua.png)
Заповідник реалізовує проект по створені мережі культурно-мистецьких центрів Via Regia
Перегляди: 779
Державний історико-культурний заповідник м. Дубна за підтримки Українського культурного фонду (УКФ) з початку липня розпочав реалізацію всеукраїнського великого проєкту. Метою проєкту є створення мережі культурно-мистецьких центрів (закладів та установ), які функціонують та знаходяться на Великому культурному шляху Via Regia – Kulturroute des Europarates.
Передбачається об’єднати культурно-мистецькі організації із 5 областей: Львівської, Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської.
![Заповідник реалізовує масштабний проект по створені мережі культурно-мистецьких центрів 2](/images/via-regia-map.jpg)
Крім того, проєктом передбачено розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia, який пролягає територією України.
Логіка створення мережі зумовлена існуванням великого туристичного маршруту, який об’єднує міста з великим культурним спадком на шляху міжнародної магістралі Е40.
Логіка створення мережі зумовлена існуванням великого туристичного маршруту, який об’єднує міста з великим культурним спадком на шляху міжнародної магістралі Е40.
Даний проєкт спрямований на:
- популяризацію української культури серед співвітчизників, іноземців та зацікавлених осіб
- розвиток туристичної галузі міст та регіонів України
- створення позитивного іміджу України в світі та популяризацію культурної спадщини держави
Що вже вдалося реалізувати
Ми рухаємося згідно оперативно плану (який, доречі, дуже щільний:) і вже зробили вагомі практичні кроки для реалізації проєкту, а саме:
КРОК #1
07.07.2020 р. провели он-лайн захід присвячений питанню реалізації проекту
Учасниками он-лайн зустрічі були представники органів влади, культурних закладів та установи із 5 вище згаданих областей та з 11 міст. Крім того, участь в події брали і представники Європейського культурно-інформаційного центру в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина) в особі директора Karline Fischer та менеджера Елена Заславская, які безпосередньо втілюють проект культурного шляху Via Regia на території Європейського союзу.
КРОК #2
Провели масштабну роботу з партнерами та узгодили перелік культурних об’єктів для фільмування та фотозйомки
КРОК #3
Підібрали для цього найкращу команду: відеографа, фотографа, оператор дрону та спеціаліста зі створення промороликів
КРОК #4
Створили свій логотип, працюємо над створенням сайту асоціації та брендбуком
Отже, колектив заповідника та команда проекту мають сміливий план об’єднати культурний спадок України та консолідувати зусилля культурних закладів в таких містах:
оскільки саме ці міста знаходяться на Великому культурному шляху Via Regia, що дозволить активно розвивати питання внутрішнього та в’їзного (міжнародного) туризму.
- Дубно
- Рівне
- Острог
- Львів
- Броди
- Городок
- Луцьк
- Володимир-Волинський
- Радомишль
- Житомир
- Київ
І якщо з вищенаведеного переліку ви впізнали своє рідне місто і хотіли б поділитися з нами інформацією чи супроводжувати нас під час експедиції, яка розпочнеться 10 серпня – не соромтеся, зв’яжіться з нами зручним вам способом Автор цитаты
Наші контакти:
Герасимчук Андрій – піар-менеджер проєкту:
+38 098 466 75 44 (також Viber, WhatsApp, Telegram)
Мандзюк Микола – менеджер проєкту
+38 097 577 577 3 (також Viber, WhatsApp, Telegram)