Квитки онлайн Замовити екскурсію
Логотип Дубенський замок
 • Головна
 • Відвідувачам
 • Інклюзія
 • Галерея
 • Про нас
 • Контакти
 • Квитки онлайн
 • Замовити екскурсію

Оголошення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)/
 • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія: Державний історико-культурний заповідник м. Дубно; 35603, Україна, Рівненська область, Дубенський район, місто Дубно, вул. Замкова, будинок 7а.; код за ЄДРПОУ – 21089043; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
 • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі та частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Електрична енергія» ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія.
 • Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-10-019025-c
 • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: закупівля товару здійснюється для забезпечення потреб в електричній енергії у 2022 році. Технічні та якісні характеристики визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації. Технічні та якісні характеристики, які пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею продажем, постачанням електричної енергії між суб’єктами ринку електричної енергії (ліцензіатами з виробництва, передачі, розподілу або постачання електричної енергії) та споживачами електричної енергії регламентуються Законом України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017р. №2019- VIII (далі – Закон №2019-VIII,) та правилами роздрібного ринку електричної енергії, які затверджені Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
 • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2022 рік.
 • Очікувана вартість предмета закупівлі: 360 000,00 грн з ПДВ.
 • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 
  очікувану вартість предмета закупівлі визначено відповідно до одного із методів затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020р. № 275 (далі – Наказ).
  Метод, застосований для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі: розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів, розраховується за такою формулою:
  ОВ рег = V × Ц тар,
  де: ОВ рег – очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;
  V – кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;
  Ц тар – ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.
  Тариф на момент проведення переговорів – 6,00 грн за 1 кВт∙год з урахуванням ПДВ та тарифу на послуги із розподілу та передачі електричної енергії.
  Таким чином, очікувана вартість закупівлі електричної енергії у кількості 60 000 кВт∙год становить 360 000,00 гривень з ПДВ.

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова 7a
Замовлення екскурсій:
тел.: +380984758621
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua 

Графік роботи

Щоденно з 9.00 до 18.00 у період воєнного стану
Без обідньої перерви
Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня.

Долучайтеся до нас!

© 2022 Дубенський замок
УКФ
Сайт адаптовано за підтримки
«Український культурний фонд».
2021 рік