![Нас єднає вишиванка!](/images/2021/10/10/ednae-vyshyvanka.jpg)
Нас єднає вишиванка!
Перегляди: 411
Традиція підкреслювати ідентичність української нації, одягаючи вишиванку, народилась 15 років тому, коли студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк запропонувала одного дня всім прийти у вишиванках. З того часу третій четвер травня став початком акції, яка переросла у Всесвітній день вишиванки, що сьогодні вийшов далеко за межі нашої країни.
Колектив Державного історико-культурного заповідника м. Дубна теж підтримав славну традицію, приєднавшись сьогодні о 8-й годині ранку до загальноміського флешмобу «Одягни вишиванку – зроби цей День яскравим!», що відбувся на центральному майдані міста.
У Всесвітній день вишиванки Заповідник також продовжив традиційну щорічну акцію «Вишиванку одягай – швидше в замок поспішай!». Усі відвідувачі, які завітали 20 травня до Дубенського замку у вишиванках, мали змогу безкоштовно оглянути новостворену постійно діючу виставку «Скарби наші духовні».
Вітаємо усіх наших краян із Всесвітнім днем вишиванки, яка є генетичним кодом української нації!
![Нас єднає вишиванка! 2](/images/2021/10/10/nas-ednae-vishivanka.jpg)
Колектив Державного історико-культурного заповідника м. Дубна теж підтримав славну традицію, приєднавшись сьогодні о 8-й годині ранку до загальноміського флешмобу «Одягни вишиванку – зроби цей День яскравим!», що відбувся на центральному майдані міста.
![Нас єднає вишиванка! 3](/images/2021/10/10/nas-ednae-vishivanka-2.jpg)
У Всесвітній день вишиванки Заповідник також продовжив традиційну щорічну акцію «Вишиванку одягай – швидше в замок поспішай!». Усі відвідувачі, які завітали 20 травня до Дубенського замку у вишиванках, мали змогу безкоштовно оглянути новостворену постійно діючу виставку «Скарби наші духовні».
![Нас єднає вишиванка! 4](/images/2021/10/10/nas-ednae-vishivanka-3.jpg)
Вітаємо усіх наших краян із Всесвітнім днем вишиванки, яка є генетичним кодом української нації!