Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти

Реалізовані проєкти

Комана проєкту Віа-Регія

Проєкт Віа-Регія

«Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» – проєкт, який другий рік поспіль втілює Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Via Regia (Віа Регіа) в перекладі означає Королівський Шлях, а називають так найстаріший і найдовший сухопутний зв’язок між Східною та Західною Європою. В Україні він пролягає через 5 областей: Львівську, Волинську, Рівненську, Житомирську та Київську.

В цілому проєкт «Via Regia Ukraine» спрямований на популяризацію української культури серед наших земляків та іноземців, а також на вдосконалення туристичної галузі міст і регіонів України. Комплекс заходів передбачає розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи, який простягається через такі міста: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ.

Втілює ідею команда в складі директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Святославовича Кічатого, який є його керівником, а координацію та безпосередню реалізацію задуму здійснюють працівники установи: проєктний менеджер Микола Мандзюк, операційний менеджер Андрій Герасимчук та PR-менеджер Наталія Муха. Координатором мережі Via Regia в Україні являється ГО «Асоціація культурно-мистецьких центрів Віа Регія Україна» з центром у Дубні.

Проєкт Віа-Регія 2
Наразі команда рухається відповідно до календарного плану, щоб до кінця листопада 2021 року презентувати новий туристичний маршрут по шляху Via Regia, віртуальний кастомний 3D тур, розширений функціонал інформаційно-туристичного порталу та сучасні рішення щодо цифровізації культурних і туристичних об’єктів п’яти регіонів України.
Проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

А втілення міжрегіонального культурного проєкту «Via Regia Ukraine» розпочалося в липні 2020 року за підтримки Українського Культурного Фонду (УКФ), за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА та співпраці з європейськими партнерами – Європейським культурно-інформаційним центром в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина) в особі директора Karline Fischer.

Проєкт Віа-Регія 3

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова, 7a
+380984758621 (каса)
+380965752552 (шлюб)
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua

Графік роботи

З 15 травня працюємо з 9:00 до 20:00 год.
Без обідньої перерви.

Експозиційні та виставкові зали зачиняються за 15 хв до завершення робочого дня.

Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня

Долучайтеся до нас!

© 2024 Дубенський замок