Квитки онлайн Замовити екскурсію
Логотип Дубенський замок
  • Головна
  • Відвідувачам
  • Інклюзія
  • Галерея
  • Про нас
  • Контакти
  • Квитки онлайн
  • Замовити екскурсію

Реалізовані проєкти

Комана проєкту Віа-Регія

Проєкт Віа-Регія

«Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» – проєкт, який другий рік поспіль втілює Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Via Regia (Віа Регіа) в перекладі означає Королівський Шлях, а називають так найстаріший і найдовший сухопутний зв’язок між Східною та Західною Європою. В Україні він пролягає через 5 областей: Львівську, Волинську, Рівненську, Житомирську та Київську.

В цілому проєкт «Via Regia Ukraine» спрямований на популяризацію української культури серед наших земляків та іноземців, а також на вдосконалення туристичної галузі міст і регіонів України. Комплекс заходів передбачає розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи, який простягається через такі міста: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ.

Втілює ідею команда в складі директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Святославовича Кічатого, який є його керівником, а координацію та безпосередню реалізацію задуму здійснюють працівники установи: проєктний менеджер Микола Мандзюк, операційний менеджер Андрій Герасимчук та PR-менеджер Наталія Муха. Координатором мережі Via Regia в Україні являється ГО «Асоціація культурно-мистецьких центрів Віа Регія Україна» з центром у Дубні.

Проєкт Віа-Регія 2
Наразі команда рухається відповідно до календарного плану, щоб до кінця листопада 2021 року презентувати новий туристичний маршрут по шляху Via Regia, віртуальний кастомний 3D тур, розширений функціонал інформаційно-туристичного порталу та сучасні рішення щодо цифровізації культурних і туристичних об’єктів п’яти регіонів України.
Проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

А втілення міжрегіонального культурного проєкту «Via Regia Ukraine» розпочалося в липні 2020 року за підтримки Українського Культурного Фонду (УКФ), за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА та співпраці з європейськими партнерами – Європейським культурно-інформаційним центром в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина) в особі директора Karline Fischer.

Проєкт Віа-Регія 3

Контакти

Логотип заповідника Дубно
Україна, 35600, Рівненська область
місто Дубно, вулиця Замкова 7a
Замовлення екскурсій:
тел.: +380984758621
Email: Напишіть нам!
Web: www.zamokdubno.com.ua 

Графік роботи

Щоденно з 9.00 до 18.00 у період воєнного стану
Без обідньої перерви
Вихідні дні: 1 січня, 7 січня та перший день Великодня.

Долучайтеся до нас!

© 2022 Дубенський замок
УКФ
Сайт адаптовано за підтримки
«Український культурний фонд».
2021 рік